Aktualności

Dokumenty

Rekrutacja

Kontakt

Petycje

Menu


PLANY LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2017/18
 
PLAN  LEKCJI  KL. I   
LP GODZINY PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1.  8.00 – 8.45 - EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA
EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA
EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA
WYCH. FIZ.
2.  8.55 – 9.40

J. ANGIELSKI

EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA
WYCH. FIZ. EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA

RELIGIA

3. 9.50 – 10.35 EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA
 WYCH.FIZ. EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA
EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA

J. ANGIELSKI

4.  10.50 – 11.35 EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA
EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA
EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA

 

EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA
5. 11.45– 12.30 EDUKACJA
INFORMATYCZNA
      EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA
6. 12.35 – 13.20 RELIGIA        

 

 PLAN  LEKCJI  KL. II
LP GODZINY PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Grupa I
1.  8.00 – 8.45

ED.WCZ.(MUZ.) ŁĄCZ.

ED.WCZ
( WYCH. FIZ.)ŁĄCZ.

ED.WCZ
(WYCH. FIZ.) ŁĄCZ.

RELIGIA

ED.WCZ. (MAT.) ŁĄCZ.

2.  8.55 – 9.40

ED.WCZ.(J. POL.) ŁĄCZ

ED.WCZ.
( JĘZ. POL.)

ED.WCZ.
(JĘZ. POL.)

ED.WCZ.(J. POL.)

ED.WCZ (WYCH. FIZ.) ŁĄCZ.

3. 9.50 – 10.35

ED.WCZ (MAT.)

ED.WCZ. (MAT.)

JĘZ. ANGIELSKI

ED.WCZ. (MAT.) ŁĄCZ.

RELIGIA  ŁĄCZ.

4. 10.50 – 11.35

ED.WCZ (SPOŁ.)

ZAJ. KOMPUTEROWE

ED.WCZ.
(PRZYRODA )

ED.WCZ. (JĘZ. POL.)

ED.WCZ.
( J. POL.) ŁĄCZ

5. 11.45– 12.30

JĘZ. ANGIELSKI

ED.WCZ.
(TECH.)

ED.WCZ. (PLASTYKA) ŁĄCZ.

 

 

6. 12.35 – 13.20          

 

PLAN  LEKCJI  KL. III
LP GODZINY PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1.  8.00 – 8.45

ED.WCZ. (MUZ.) ŁĄCZ.

ED.WCZ
(WYCH. FIZ.) ŁĄCZ.

ED.WCZ
(WYCH. FIZ.) ŁĄCZ.

ED.WCZ.(J. POL.)

ED.WCZ. (MAT.)
ŁĄCZ.

2.  8.55 – 9.40

ED.WCZ.(J. POL.) ŁĄCZ

ED.WCZ. ( MAT.)

ED.WCZ.
(PRZYRODA)

ED.WCZ.(TECH.)

ED.WCZ
WYCH. FIZ.) ŁĄCZ.

3. 9.50 – 10.35

ED.WCZ (SPOŁ.)

JĘZ. ANGIELSKI

ED.WCZ. (JĘZ. POL.)

ED.WCZ. (MAT.) ŁĄCZ.

RELIGIA  ŁĄCZ.

4. 10.50 – 11.35

ED.WCZ (MAT.)

ED.WCZ.
(JĘZ. POL.)

ED.WCZ. (MAT.

RELIGIA 

ED.WCZ.
(J. POL.) ŁĄCZ

5. 11.45– 12.30

JĘZ. ANGIELSKI

ZAJ. KOMPUTEROWE

ED.WCZ. (PLASTYKA) ŁĄCZ.

 

 

6. 12.35 – 13.20          

 

 PLAN  LEKCJI  KL. IV
LP GODZINY PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1.  8.00 – 8.45

------------------

MUZYKA

J. POLSKI

--------------------------

RELIGIA

2.  8.55 – 9.40

J. POLSKI

J. ANGIELSKI

J. POLSKI

WYCH. FIZ.

PLASTYKA

3. 9.50 – 10.35

MATEMATYKA

PRZYRODA

MATEMATYKA

MATEMATYKA

GODZINA  Z WYCHOWAWCĄ

4. 10.50 – 11.35

WYCH. FIZ.

J. POLSKI

J. ANGIELSKI

PRZYRODA

J. POLSKI

5. 11.45– 12.30

TECHNIKA

MATEMATYKA

HISTORIA

RELIGIA

J. ANGIELSKI

6. 12.35 – 13.20

INFORMATYKA (gr.1)

INFORMATYKA (gr.2)

WYCH. FIZ.

 

WYCH. FIZ.

7. 13.30 – 14.15

 


 
PLAN  LEKCJI  KL. V
LP GODZINY PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1.  8.00 – 8.45

MATEMATYKA

-

PLASTYKA

J.ANGIELSKI

J.ANGIELSKI

2.  8.55 – 9.40

PRZYRODA

ZAJ. KOMPUTER.

J.ANGIELSKI

MATEMATYKA

MATEMATYKA

3. 9.50 – 10.35

J. POLSKI

MATEMATYKA

WYCH. FIZ.

MUZYKA

J. POLSKI

4. 10.50 – 11.35

J.ANGIELSKI

PRZYRODA

J. POLSKI

ZAJ. TECHNICZNE

RELIGIA

5. 11.45– 12.30

ZAJ. Z WYCHOW.

WYCH. FIZ.

J. POLSKI

J. POLSKI

PRZYRODA

6. 12.35 – 13.20

WYCH. FIZ.

WDŻ

HISTORIA

WYCH. FIZ.

 

7. 13.30 – 14.15

RELIGIA

 

 

 

 

 

PLAN  LEKCJI  KL. VI 
LP GODZINY PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1.  8.00 – 8.45

MATEMATYKA

J. POLSKI

PLASTYKA

PRZYRODA

J. POLSKI

2.  8.55 – 9.40

PRZYRODA

PRZYRODA

MATEMATYKA

HISTORIA

J. POLSKI

3. 9.50 – 10.35

J. POLSKI

MATEMATYKA

WYCH. FIZ.

MUZYKA

HISTORIA

4. 10.50 – 11.35

J.ANGIELSKI

J.ANGIELSKI

ZAJ. TECHNICZNE

J. POLSKI

PRZYRODA

5. 11.45– 12.30

ZAJ. Z WYCHOW.

WYCH. FIZ.

ZAJ. KOMPUT. gr.I

J. POLSKI

MATEMATYKA

6. 12.35 – 13.20

WYCH. FIZ.

WDŻ

 

WYCH. FIZ.

J.ANGIELSKI

7. 13.30 – 14.15

RELIGIA

 

 

RELIGIA

ZAJ. KOMPUT. gr.II

 

PLAN  LEKCJI  KL. VII
LP GODZINY PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1.  8.00 – 8.45

FIZYKA

J. ANGIELSKI

J.ANGIELSKI

ZAJ. Z WYCH.

MUZYKA

2.  8.55 – 9.40

MATEMATYKA

J. POLSKI

HISTORIA

RELIGIA

J. ANGIELSKI

3. 9.50 – 10.35

GEOGRAFIA

J. POLSKI

J.POLSKI

J. POLSKI

PLASTYKA

4. 10.50 – 11.35

J. POLSKI

MATEMATYKA

MATEMATYKA

HISTORIA

MATEMATYKA

5. 11.45– 12.30

CHEMIA

J. NIEMIECKI

CHEMIA

WYCH. FIZ

RELIGIA

6. 12.35 – 13.20

BIOLOGIA

WYCH. FIZ.

BIOLOGIA

J. NIEMIECKI

GEOGRAFIA

  13.30 – 14.15

WYCH. FIZ.

INFORMATYKA

WYCH. FIZ.

FIZYKA

WDŻ

7.  14.20 – 15.05

 

INFORMATYKA

DORADZTWO ZAW./II WTOREK MSC.

 

 

 


 

 

 

 

   

Licznik odwiedzin
monitoring pozycji