Strona główna

Aktualności

Dokumenty

Rekrutacja

Kontakt

Petycje

Menu

 

  Konkursy  w roku szkolnym 2017/2018


Regulamin konkursów przedmiotowych 2017/18

Harmonogram konkursów szkolnych na rok 2017/18

 

Konkursy 2017/18

Lp Nazwa konkursu Opis konkursu i wyniki
1

Szkolny konkurs SK PCK propagujący zdrowe odżywianie
„Zdrowa kanapka” dla klas I - VII:
19.10.2017r.
Organizator: M. Jasłowska

I miejsce        Miłosz Radoń              kl. VI 
II miejsce       Nikola Argasińska        kl. VI 
                    Bartosz Pelczar           kl. I    
III miejsce      Anna Jasłowska          kl. VII
                    Aleksandra Wodzińska kl. VI                      

2

Klasowy konkurs plastyczny
„Dary jesieni” klasa I
24.10.2017r. udział 6 ucz.
Organizator: M. Jasłowska     

I miejsce      Bartosz Pelczar  
II miejsce     Klaudia Woźniak
III miejsce    Patryk Kurek

3

Szkolny konkurs piosenki kl. I - III
„Mam Talent”:
30.11.2017r. udział 5 ucz.

Organizator: M. Jasłowska

I miejsce      Maja Stadnicka     kl. II
II miejsce     Nadia Ginalska       kl. I
III miejsce    Klaudia Woźniak    kl. I

4    
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11    
12    
13    
14    
15    
16    
17    
18    
19    

 

Konkursy 206/17

 

Lp Nazwa konkursu Opis konkursu i wyniki
1

Konkurs recytatorski klasy I - III  „ Dbaj o zdrowie” zorganizowany przez SK PCK:
26.10.2016 r. udział 8 ucz.

M. Jasłowska

I miejsce      Zuzanna Woźniak         kl. III               
II miejsce    Wiktoria Pelczar            kl. III               
III miejsce   Gabriel Szubra              kl. II

2

Konkurs piosenki klas I - III  „ Mam Talent”: 23.11.2016 r. udział 9 ucz.

M. Jasłowska

I miejsce      Magdalena Kiełtyka         kl. I               
II miejsce     Wiktoria Pelczar             kl. III
                   Weronika Krzysztyniak    kl. III           
III miejsce   Zuzanna Woźniak            kl. III               

3

Konkurs wiedzy kl. III „ Baśniowy świat H. Ch. Andersena
14.12.2016 r. udział 6 ucz.
M. Jasłowska

I miejsce      Paulina Tarnowska                 
II miejsce     Weronika Szmist           
III miejsce    Julia Szczepanek              

4

Konkurs plastyczny kl. III „ Ilustrujemy baśnie Andersena”
21.12.2016 r. udział 11 ucz.
M. Jasłowska

I miejsce      Szymon Steliga                 
II miejsce     Emilia Białas, Zuzanna Woźniak              

 
5

Konkursu matematyczny „Łamigłówki matematyczne” dla uczniów klas IV - VI.

 

kl. IV:
I miejsce – Kornelia Klatka
II miejsce – Emilia Pocenty
III miejsce – Aleksander Szmist

kl. V:
I miejsce – Aleksandra Wodzińska
II miejsce – Nikola Argasińska

kl. VI:
I miejsce – Roksana Bator
II miejsce – Justyna Lidwin i Maciej Moriak

6 Wewnątrzszkolne eliminacje konkursu
"Młodzież zapobiega pożarom"
03.03.2017 udział 5 uczniów
M.Serwa
I miejsce   – Justyna Lidwin        kl. VI   21 pkt.
II miejsce  – Mikołaj Matelowski
 kl. V   20 pkt.
III miejsce – Anna Jasłowska      kl. VI  18 pkt.
7 Gminne eliminacje konkursu
"Młodzież zapobiega pożarom"
10.03.2017 udział 2 uczniów
M.Serwa
 II miejsce  – Mikołaj Matelowski  
III miejsce – Justyna Lidwin
8 Wewnątrzszkolne eliminacje konkursu
"O Puchar Dyrektora WORD"
31.03.2017 udział 9 uczniów
M.Serwa
I miejsce   – Maciej Moriak
II miejsce  – Roksana Bator
III miejsce – Eryk Czebeiniak
9

Konkurs wiedzy klasy III „ Matematyczne Asy”.
04.04.2017r.

 I miejsce Paulina Tarnowska      34pkt      
II miejsce   Damian Szubra         30,5 pkt
III miejsce   Zuzanna Woźniak     29 pkt

10 Gminne eliminacje konkursu
"O Puchar Dyrektora WORD"
10.04.2017 udział 3 uczniów
M.Serwa
I miejsce drużynowo
Indywidualnie:

I miejsce   – Roksana Bator
II miejsce  –
Maciej Moriak
III miejsce – Eryk Czebeiniak
11

Konkurs wiedzy klasy III „ Przyjaciel Przyrody”.
21.04.2017r.

 

 I miejsce  Szymon Steliga             22 pkt      
               Julia Szczepanek           22 pkt                   
II miejsce  Zuzanna Woźniak          21 pkt
III miejsce   Paulina Tarnowska       19 pkt

12 Konkurs Informatyczny kl V.
na najciekawszy komiks wykonany techniką komputerową
kwiecień 2017
M. Serwa
I miejsce    Martyna Kozioł     
II miejsce   Aleksandra Wodzińska
III miejsce  Nikola Argasińska
13 Konkurs Informatyczny kl IV.
"Projekt okładki ulubionej książki"
kwiecień 2017
M. Serwa
I miejsce    Emilia Pocenty     
II miejsce   Aleksander Szmist
III miejsce  Damian Płoucha
14

Konkurs matematyczny pt. „MISTRZ RACHUNKÓW” – kwiecień 2017 (szkolny)
W. Pilawska

kl. IV:
I miejsce – Wiktoria Guzik
II miejsce – Kornelia Klatka
III miejsce – Aleksander Szmist
kl. V:
I miejsce – Martyna Drużba
II miejsce – Aleksandra Wodzińska
III miejsce – Miłosz Radoń
kl. VI:
I miejsce – Roksana Bator
II miejsce – Justyna Lidwin
III miejsce –Maciej Moriak

15 Powiatowy  konkurs
"Bezpieczeństwa w ruchu drogowym"
25.04.2017 r.
udział 3 uczniów
M.Serwa
III miejsce drużynowo
Roksana Bator
Maciej Moriak
Eryk Czebeiniak
16

Klasowy konkurs wiedzy „ Asy Z Trzeciej Klasy”: udział 11 ucz. ( 23 - 29.05.2017)

 M. Jasłowska

I miejsce      Paulina Tarnowska
II miejsce     Julia Szczepanek
III miejsce   Zuzanna Wożniak
                  

17 Powiatowy  konkurs
"O Puchar Dyrektora WORD"
06.06.2017 udział 3 uczniów
M.Serwa
V miejsce drużynowo
w Konkursie wzięło udział 12 szkół
Roksana Bator
Maciej Moriak
Eryk Czebeiniak
18

Klasowy konkurs wiedzy „ Mistrz Ortografii”:
udział 9 ucz. klasy II (2-5.06.2017)
M. Jasłowska

I miejsce      Paulina Tarnowska
II miejsce     Julia Szczepanek
III miejsce   Szymon Steliga

19    


 

 
   

Licznik odwiedzin
monitoring pozycji

 

.