Menu

2017/18  2012/13  2015/16   2014/15   2013/14   2012/13

Półfinał wojewódzki w mini-siatkówce dziewcząt

14 -05- 2014

W dniu 14.05.2014 odbył się w Jaśle turniej półfinałowy o mistrzostwo województwa podkarpackiego
w minisiatkówce, w którym nasza drużyna po dobrej grze zajęła III miejsce, a tym samym zakończyła udział
w tegorocznej edycji rozgrywek.

Nóżka Aleksandra

Nasze dziewczęta odniosły kolejny  wspaniały sukces awansując z drugiego miejsca do półfinału wojewódzkiego w mini-siatkówce. To największy dotychczasowy sukces sportowy w historii naszej szkoły.
czytaj dalej...

IV Gminny Konkurs Matematyczny: "As trzecich klas"

08 -04- 2014

Justyna Lidwin, Roksana Bator, Jagoda Wielosik

Nasze uczennice uczestniczyły w konkursie  klas trzecich z terenu Gminy Chorkówka  w sali GOK-u
w Chorkówce. Organizatorami konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce i Szkoła Podstawowa
w Żeglcach.
W konkursie udział wzięło 33 uczniów, reprezentujących następujące placówki oświatowe: ZS i Pl. Bóbrka, ZSP Chorkówka, SP Draganowa, SP Faliszówka, SP Kobylany, ZSP Kopytowa, SP Leśniówka, SP Szczepańcowa, ZS Świerzowa P., SP Zręcin, SP Żeglce. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 19 zadań. Celem konkursu było m.in. rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów, i kształtowanie samodzielnego twórczego myślenia. Po sprawdzeniu prac komisja konkursowa w składzie: Teresa Pacek, Sylwia Zbylut, Jadwiga Cieślik
i Alicja Kołacz przyznała następujące miejsca:
I Miejsce: Roksana Bator (SP Szczepańcowa)
II Miejsce: Olga Janocha (ZS Świerzowa P.)
III Miejsce: Jan Turcza (SP Kobylany)

nasza drużyna zajęła równiez I miejsce drużynowo
I Miejsce: SP Szczepańcowa
II Miejsce: SP Kobylany
III Miejsce: ZS Świerzowa P.

Gratulujemy uczennicom i Pani Małgorzacie Jasłowskiej wychowawczyni klasy III.

Gminny turniej "Młodzież zapobiega pożarom"

14 -03- 2014

Uczniowie wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych wzięli udział  w turnieju gminnym "Młodzież zapobiega pożarom".
Naszą szkolę reprezentowali Zuzanna Jagieła i Jakub Król. W konkursie wzięło udział 14 uczniów
z 7 szkół podstawowych. Nasi reprezentanci w komplecie po teście pisemnym awansowali do finału ustnego, w którym Zuzanna Jagieła zajęła 5 miejsce, a Jakub Król 6. Nagrodą za zajęte miejąca były dyplomy
i atrakcyjne książki.

Drużyna dziewcząt mistrzem powiatu w minsiatkówce

11 -03- 2014

Nasze dziewczęta odniosły wspaniały sukces zdobywając mistrzostwo powiatu w minsiatkówce. To pierwsze takie osiągnięcie w historii naszej szkoły w tej dyscyplinie sportu.

Wicemistrzostwo powiatu drużyny dziewcząt w koszykówce

11-02-2014

Drugie miejsce zajęły nasze dziewczęta w powiatowych zawodach koszykówki szkół podstawowych rozegranych  w Posadzie Górnej. Nasza drużyna po bardzo dobrej grze uległa jedynie faworyzowanej drużynie gospodarzy.

Nasza drużyna dziewcząt ponownie najlepsza w gminnych zawodach koszykówki

Kolejny sukces naszej drużyny dziewcząt, tym razem w gminnych zawodach koszykówki.
W bardzo dobrym  występie  dziewczęta zdecydowanie pokonały swoje przeciwniczki wykazując się niezwykłą skutecznością.

fotorelacja z zawodów

Trzecie miejsce drużyny chłopców w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza drużyna w gminnych zawodach piłki ręcznej rozegranych
w dniu 12.11.2013r. w Zespole Szkół w Kopytowej, zajmując dobre trzecie miejsce.

Nasze uczennice po raz piąty z rzędu najlepsze w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej

Drużyna dziewcząt  po raz piaty z rzędu zdobyła mistrzostwo gminy w kategorii szkół podstawowych w piłce ręcznej. Turniej odbył w naszej  szkole w dniu 5 listopada 2013 r. Było to jednak najbardziej spektakularne zwycięstwo o czym świadczą wyniki poszczególnych meczów.
Gratulujemy wspaniałej postawy i liczymy na równie dobry występ  w zawodach powiatowych.